Total Subscription (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Email address
is: Netfang

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: Node
is: Nóða

en: Nodes
is: Nóður

en: Users
is: Notendur

en: About
is: Um
