Total Subscription (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Email address
kk: Email адресі

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Node
kk: Түйін

en: Users
kk: Пайдаланушылар
