Total Subscription (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Actions
km: អំពើ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: About
km: អំពី
