Total Subscription (7.x-2.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Email address
os: Email адрес

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Taxonomy
os: Таксономи
