Total Subscription (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Email address
ro: Adresă email

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: Node
ro: Nod

en: Nodes
ro: Noduri

en: Users
ro: Utilizatori

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Templates
ro: Şabloane

en: About
ro: Despre
