Total Subscription (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Actions
ru: Действия

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: Node
ru: Материал

en: Nodes
ru: Материалы

en: Users
ru: Пользователи

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Mail Settings
ru: Настройки отправок по email

en: Subscription
ru: Подписка

en: About
ru: Информация

en: Views Bulk Operations
ru: Массовые операции

en: Shorten URLs
ru: Сокращение URL адресов
