Total Subscription (7.x-2.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
