Total Subscription (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Actions
te: చర్యలు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Users
te: వాడుకరులు

en: About
te: గురించి
