Total Subscription (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: About
th: เกี่ยวกับ
