Total Subscription (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
