Total Subscription (7.x-2.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Node
ast: Noyu

en: Nodes
ast: Noyos

en: Users
ast: Usuarios
