Total Subscription (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Email address
be: Email адрас

en: Actions
be: Дзеянні

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Node
be: Вузел

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Set
be: Устанавіць

en: About
be: Аб
