Total Subscription (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Actions
bg: Действия

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Node
bg: Материал

en: Users
bg: Потребители

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Subscription
bg: Абонамент
