Total Subscription (7.x-2.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: About
bn: সম্পর্কে
