Total Subscription (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Email address
cs: E-mail

en: Actions
cs: Akce

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: Node
cs: Uzly

en: Nodes
cs: Uzly

en: Users
cs: Uživatelé

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Subscription
cs: Přihláška

en: About
cs: Popis
