Total Subscription (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Node
cy: Nod

en: Users
cy: Defnyddwyr
