Total Subscription (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Node
eo: Nodo

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Users
eo: Uzantoj
