Total Subscription (7.x-2.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Users
fil: Mga tagagamit
