Total Subscription (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Actions
gl: Accións

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: Node
gl: Nodo

en: Nodes
gl: Nodos

en: Users
gl: Usuarios

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: About
gl: Información
