Total Subscription (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Node
gu: નોડ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: About
gu: વિશે
