Total Subscription (7.x-2.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Unsubscribe
hi: सदस्यता रद्द करें

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Node
hi: नोड

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: About
hi: के बारे में
