Total Subscription (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Actions
hu: Műveletek

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Node
hu: Tartalom

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Users
hu: Felhasználók

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Templates
hu: Sablonok

en: Mail Settings
hu: Levélküldési beállítások

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Set
hu: Beállítás

en: About
hu: Leírás

en: Views Bulk Operations
hu: <em>Views Bulk Operations</em>

en: Integrations
hu: Integrációk
