Total Subscription (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Actions
it: Azioni

en: Subscribe
it: Registrati

en: Unsubscribe
it: Annulla iscrizione

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Subscriptions
it: Iscrizioni

en: Node
it: Nodo

en: Nodes
it: Nodi

en: Users
it: Utenti

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Templates
it: Template

en: Mail Settings
it: Impostazioni e-mail

en: About
it: Informazioni

en: Unsubscribe page
it: Pagina di cancellazione
