Total Subscription (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Actions
ja: アクション

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Subscriptions
ja: 配信登録

en: Node
ja: ノード

en: Nodes
ja: ノード

en: Users
ja: ユーザー

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Templates
ja: テンプレート

en: Mime Mail
ja: MIMEメール

en: Mail Settings
ja: メール設定

en: Subscription
ja: 配信登録

en: Set
ja: セット

en: About
ja: アバウト
