Total Subscription (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Actions
jv: Aksi

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Nodes
jv: Node

en: Users
jv: Panganggo

en: About
jv: Ngenani
