Total Subscription (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Node
ku: گرێ

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: About
ku: دەربارە
