Total Subscription (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Actions
mr: कृती

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Node
mr: शाखा
