Total Subscription (7.x-2.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
