Total Subscription (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Actions
pl: Akcje

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Node
pl: Węzeł

en: Nodes
pl: Węzły

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Templates
pl: Szablony

en: Mime Mail
pl: Wiadomość Mime

en: Mail Settings
pl: Ustawienia maili

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: About
pl: O stronie
