Total Subscription (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Users
ps: غړي

en: About
ps: په اړه
