Total Subscription (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Actions
pt: Ações

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Unsubscribe
pt: Cancelar inscrição

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Subscriptions
pt: Inscrições

en: Users
pt: Usuários

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Mail Settings
pt: Configurações de Email

en: Subscription
pt: Inscrição

en: Set
pt: Definir

en: About
pt: Sobre

en: Thank you for subscribing.
pt: Obrigado por se inscrever.
