Total Subscription (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Email address
sl: E-naslov

en: Actions
sl: Akcije

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: Node
sl: Vozlišče

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Users
sl: Uporabniki

en: About
sl: O modulu
