Total Subscription (7.x-2.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Templates
sr: Шаблони
