Total Subscription (7.x-2.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Email address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Unsubscribe
ta: சந்தா விலக்க

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Node
ta: கணு

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: About
ta: பற்றி
