Total Subscription (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Actions
vi: Thao tác

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Unsubscribe
vi: Hủy đăng ký

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Nodes
vi: Các node

en: Users
vi: Người dùng

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Subscription
vi: Đăng ký

en: About
vi: Giới thiệu
