Totem (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (56 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: user
bg: потребител

en: Status
bg: Статус

en: Approve
bg: Одобри

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: Overview
bg: Обзор

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: - None -
bg: - Не -

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Help
bg: Справка

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: Upload
bg: Трансфер

en: Continue
bg: Продължи

en: All
bg: Всички

en: Post
bg: Публикация

en: Block
bg: Блокирай

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Media
bg: Медия

en: Log in
bg: Вход

en: 1 item | @count items
bg[0]: 1 новина
bg[1]: @count новини

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Please enter some keywords.
bg: Моля, въведете дума/ думи

en: Languages
bg: Езици

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Login attempt failed for %user.
bg: Неуспешен опит за идентификация на потребителя %user.

en: Reset password
bg: Промяна на паролата

en: Reply
bg: Отговор

en: Loading
bg: Зареждане

en: Edit comment
bg: Редактирай коментар

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Containing any of the words
bg: Съдържа която и да е от думите

en: Containing the phrase
bg: Съдържа фраза

en: Containing none of the words
bg: Не съдържа нито една от думите

en: Only of the type(s)
bg: Само по тип

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Write new message
bg: Напиши ново съобщение

en: User menu
bg: Потребителско меню

en: (active tab)
bg: (активен раздел)
