Totem (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (79 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: user
cs: uživatel

en: Status
cs: Stav

en: Register
cs: Registrovat

en: Approve
cs: Schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Email address
cs: E-mail

en: Private
cs: Soukromé

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: Resources
cs: Zdroje

en: Overview
cs: Přehled

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: - None -
cs: - Nic -

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Help
cs: Nápověda

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: Upload
cs: Nahrát

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Files
cs: Soubory

en: All
cs: Vše

en: Post
cs: Příspěvek

en: Block
cs: Blok

en: Inbox
cs: Doručené zprávy

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Media
cs: Média

en: Introduction
cs: Úvod

en: Events
cs: Události

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Close
cs: Zavřít

en: Common settings
cs: Obvyklá nastavení

en: 1 item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Please enter some keywords.
cs: Zadejte prosím vyhledávaný termín.

en: Languages
cs: Jazyky

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: RSS Feed
cs: RSS zdroj

en: Login attempt failed for %user.
cs: Neúspěšný pokus o přihlášení %user.

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Reset password
cs: Reset hesla

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Loading
cs: Načítání

en: Edit comment
cs: Upravit komentář

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Containing any of the words
cs: Obsahuje kterékoliv slovo

en: Containing the phrase
cs: Obsahuje frázi

en: Containing none of the words
cs: Neobsahuje žádné ze slov

en: Only of the type(s)
cs: Pouze typ

en: About
cs: Popis

en: Report
cs: Výkaz

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Dates
cs: Data

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Write new message
cs: Napsat novou zprávu

en: Edit @type
cs: Upravit @type

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
cs: Z vaší IP adresy bylo uskutečněno příliš mnoho nezdařených pokusů o přihlášení. Tato IP adresa je dočasně zablokována. Zkuste to znovu později, nebo <a href="@url">si vyžádejte nové heslo</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
cs[0]: Více než jednou jste se neúspěšně pokusil/a přihlásit pod tímto účtem. Ten je teď dočasně blokován. Zkuste to později nebo si <a href="@url">vyžádejte</a> nové heslo.
cs[1]: Učinil/a jste více než @count neúspěšné pokusy přihlásit pod tímto účtem. Ten je teď dočasně blokován. Zkuste to později nebo si <a href="@url">vyžádejte</a> nové heslo.
cs[2]: Učinil/a jste více než @count neúspěšných pokusů přihlásit pod tímto účtem. Ten je teď dočasně blokován. Zkuste to později nebo si <a href="@url">vyžádejte</a> nové heslo.

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Search is currently disabled.
cs: Vyhledávání je nyní vypnuté.

en: Footer menu
cs: Menu patičky
