Totem (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (89 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: user
fa: کاربر

en: Status
fa: وضعیت

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Approve
fa: موافقت

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Private
fa: خصوصی

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Resources
fa: منابع

en: Overview
fa: مرورکلی

en: File
fa: فایل

en: register
fa: ثبت ‌نام کردن

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Message
fa: پیغام

en: Password
fa: گذرواژه

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Help
fa: راهنما

en: Event
fa: رویداد

en: Advanced search
fa: جستجوی پیشرفته

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Continue
fa: ادامه

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: All
fa: همه

en: Post
fa: پست

en: Block
fa: بلوک

en: Inbox
fa: پیغام‌های دریافتی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: Media
fa: رسانه

en: Introduction
fa: معرفی

en: Members
fa: اعضا

en: Events
fa: رویدادها

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Log in
fa: ورود

en: Close
fa: بستن

en: Common settings
fa: تنظیمات مشترک

en: 1 item | @count items
fa[0]: 1 آیتم
fa[1]: @count آیتم

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: Please enter some keywords.
fa: لطفا تعدادی کلمه کلیدی وارد کنید.

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Content Top
fa: بالای محتوا

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.

en: RSS Feed
fa: خوراک RSS

en: Login attempt failed for %user.
fa: تلاش %user برای ورود با شکست مواجه شد.

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Reset password
fa: بازنشانی گذرواژه

en: Reply
fa: پاسخ

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Edit comment
fa: ویرایش دیدگاه

en: Featured
fa: ویژه

en: Send message
fa: ارسال پیغام

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Containing any of the words
fa: شامل هر یک از کلمات

en: Containing the phrase
fa: شامل عبارت

en: Containing none of the words
fa: شامل هیچ یک از کلمات

en: Only of the type(s)
fa: تنها از نوع(انواع) محتوای

en: About
fa: درباره

en: Report
fa: گزارش

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Dates
fa: تاریخ‌ها

en: Terms of Use
fa: توافق‌نامه

en: Bio
fa: بیوگرافی

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: @interval ago
fa: @interval پیش

en: Write new message
fa: نوشتن پیغام جدید

en: User menu
fa: منوی کاربری

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
fa: متاسفیم، تلاش‌های ناموفق زیادی برای  ورود از نشانی IP شما انجام شده است. این نشانی IP به صورت موقت بلوک شده است. لطفا بعدا تلاش نمایید یا <a href="@url">یک گذرواژه جدید درخواست کنید</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
fa[0]: متاسفانه بیش از یک تلاش ناموفق برای ورود به این حساب کاربری انجام شده است. این حساب کاربری به طور موقت غیرفعال گردیده است. لطفا بعدا تلاش نمایید یا <a href="@url">یک رمز جدید درخواست نمایید</a>.
fa[1]: متاسفانه بیش از @count  تلاش ناموفق برای ورود به این حساب کاربری انجام شده است. این حساب کاربری به طور موقت غیرفعال گردیده است. لطفا بعدا تلاش نمایید یا  <a href="@url">یک رمز جدید درخواست نمایید</a>.

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Add Media
fa: افزودن رسانه

en: Search is currently disabled.
fa: جستجو در حال حاضر غیرفعال است.

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم

en: Forgot your password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟
