Totem (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (25 entries)

en: Body
ht: Kò

en: user
ht: itilizatè

en: Status
ht: Eta

en: Register
ht: Kreye kont

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Filter
ht: Filtre

en: Languages
ht: Lang

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: User account
ht: Kont itilizatè

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la
