Totem (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (64 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Advanced search
km: ការ​ស្វែងរក​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Continue
km: បន្ត

en: Files
km: ឯកសារ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Post
km: ប្រកាស

en: Block
km: ប្លុក

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Log in
km: ចូល

en: Close
km: បិទ

en: 1 item | @count items
km[0]: ធាតុ @count

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: Please enter some keywords.
km: សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​មួយ​ចំនួន ។

en: Languages
km: ភាសា

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: Login attempt failed for %user.
km: ការ​ព្យាយាម​ចូល​សម្រាប់ %user បាន​បរាជ័យ ។

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Reset password
km: កំណត់​ពាក្យ​សម្ងាត់​ឡើងវិញ

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: Edit comment
km: ​កែ​សម្រួល​មតិយោបល់

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Containing any of the words
km: ដែល​មាន​ពាក្យ​ណាមួយ

en: Containing the phrase
km: ដែល​មាន​ឃ្លា

en: Containing none of the words
km: ដែល​មិន​មាន​ពាក្យ​ណាមួយ

en: Only of the type(s)
km: តែ​ជា​របស់​ប្រភេទ

en: About
km: អំពី

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
km: សូម​អភ័យ​ទោស​ ការ​ប៉ុន​ប៉ង​ចូល​បាន​បរាជ័យ​ច្រើន​ដង​ពេកពី​អាសយ​ដ្ឋាន​ IP ​​របស់​អ្នក​ ។ អាសយ​ដ្ឋាន​ IP ​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទប់​ស្កាត់​បណ្តោះ​អាសន្ន​ ។ សូម​ព្យាយាម​ម្តង​ទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ ឬ​ <a href="@url">ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​</a>។

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
km[0]: សូម​ទោស មាន​ការ​ប៉ុនប៉ង​ចូល​ច្រើន​ជាង​មួយ សម្រាប់​គណនី​នេះ ។ វា​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់​ជា​បណ្ដោះអាសន្ន ។ ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ ឬ <a href="@url">ស្នើ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី</a> ។

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Search is currently disabled.
km: បច្ចុប្បន្ន​នេះ​ការ​ស្វែងរក​ត្រូវ​បាន​បិទ ។
