Totem (7.x-1.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Search
ky: Издөө

en: Password
ky: Сырсөз

en: Languages
ky: Тилдер
