Totem (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Message
ta: தகவல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Help
ta: உதவி

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: Post
ta: அஞ்சல்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Location
ta: இடம்

en: 1 item | @count items
ta[0]: ஒரு உருப்படி
ta[1]: உருப்படி
