Totem (7.x-1.0-alpha10) - en to be translation catalogue (67 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: user
be: карыстальнік

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Approve
be: Дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Email address
be: Email адрас

en: Private
be: Прыватны

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Resources
be: Рэсусры

en: Overview
be: Агляд

en: File
be: Файл

en: register
be: зарэгістраваць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: - None -
be: - Нічога -

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Help
be: Дапамога

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: Upload
be: Загрузіць

en: Continue
be: Працягнуць

en: Files
be: Файлы

en: All
be: Усе

en: Post
be: Допіс

en: Block
be: Блок

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Media
be: Мультымедыя

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: 1 item | @count items
be[0]: 1 пункт
be[1]: @count пунктаў(ы)

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: Please enter some keywords.
be: Калі ласка, увядзіце ключавыя словы.

en: Languages
be: Мовы

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Login attempt failed for %user.
be: Памылка ўваходу ў сістэму для %user.

en: Reset password
be: Скінуць пароль

en: Reply
be: Адказ

en: video
be: відэа

en: Loading
be: Загружаецца

en: Edit comment
be: Рэдагаваць каментар

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Containing any of the words
be: Утрымлівае нейкае са словаў

en: Containing the phrase
be: Утрымлівае фразу

en: Containing none of the words
be: Ня ўтрымлівае аніводнае са словаў

en: Only of the type(s)
be: Толькі для тыпу(-аў)

en: About
be: Аб

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Dates
be: Даты

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
be: Прабачце, з вашага ІР адраса было зашмат спроб няправільнага ўваходу. Ваш ІР адрас часова заблакаваны. Паспрабуйце пазней або паспрабуйце <a href="@url">аднавіць пароль на эл. пошту.</a>

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
be[0]: Прабачце, было зроблена больш за @count памылковых спроб увахода пад гэтым іменем карыстальніка. Гэты рахунак часова заблакаваны. Паспрабуйце пазней або <a href="@url">паспрабуйце аднавіць пароль</a>.
be[1]: Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Search is currently disabled.
be: У дадзены момант пошук не даступны.
