Totem (7.x-1.0-alpha10) - en to gl translation catalogue (84 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: user
gl: usuario/a

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Approve
gl: Aprobar

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Private
gl: Privado

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Resources
gl: Recursos

en: Overview
gl: Vista xeral

en: File
gl: Ficheiro

en: register
gl: rexistrar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Help
gl: Axuda

en: Event
gl: Evento

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: Upload
gl: Subir

en: Continue
gl: Continuar

en: Files
gl: Ficheiros

en: All
gl: Todo

en: Post
gl: Entrada

en: Block
gl: Bloque

en: Inbox
gl: Bandexa de entrada

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Media
gl: Medios

en: Introduction
gl: Introdución

en: Step 1
gl: Paso 1

en: Step 2
gl: Paso 2

en: Members
gl: Membros

en: Events
gl: Eventos

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Close
gl: Pechar

en: 1 item | @count items
gl[0]: 1 elemento
gl[1]: @count elementos

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Please enter some keywords.
gl: Por favor, introduza algunhas palabras clave.

en: Languages
gl: Idiomas

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: RSS Feed
gl: Orixe RSS

en: Login attempt failed for %user.
gl: Inicio de sesión fallido para %user.

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Reset password
gl: Restablecer o contrasinal

en: Reply
gl: Responder

en: Loading
gl: Cargando

en: Edit comment
gl: Editar comentario

en: Featured
gl: Destacado

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Containing any of the words
gl: Contendo calquera das palabras

en: Containing the phrase
gl: Que conteña a frase

en: Containing none of the words
gl: Que non conteña ningunha das palabras

en: Only of the type(s)
gl: Só do(s) tipo(s)

en: About
gl: Información

en: Report
gl: Informe

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Dates
gl: Datas

en: Terms of Use
gl: Térmos de uso

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Write new message
gl: Escribir unha nova mensaxe

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
gl: Sentímolo, moitas tentativas de inicio de sesión dende a súa dirección IP. Esta dirección IP está bloqueada temporalmente. Ténteo de novo máis tarde ou <a href="@url">solicite un novo contrasinal</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
gl[0]: Sentimolo, houbo máis dun intento errado de iniciar a sesión con esta conta Esta bloqueada temporalmente. Inténteo de novo máis tarde ou <a href="@url"> solicite unha nova contrasinal</a>.
gl[1]: Sentimolo, houbo máis de @count intentos errados de iniciar a sesión con esta conta Esta bloqueada temporalmente. Inténteo de novo máis tarde ou <a href="@url"> solicite unha nova contrasinal</a>.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Search is currently disabled.
gl: A busca está actualmente desactivada.
