Totem (7.x-1.0-alpha10) - en to jv translation catalogue (58 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: user
jv: panganggo

en: Register
jv: Ndaftar

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Overview
jv: Sekilas

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Help
jv: Pitulungan

en: Advanced search
jv: Golékan mahir

en: Upload
jv: Unggah

en: Continue
jv: Lanjutna

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: 1 item | @count items
jv[0]: 1 item
jv[1]: @count item

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: Please enter some keywords.
jv: Mānggā isénānā keyword.

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Login attempt failed for %user.
jv: Kegagalan login kanggo %user.

en: Reset password
jv: Séting ulang sandhi

en: Reply
jv: Balesan

en: Loading
jv: Ngemot

en: Featured
jv: Fitur

en: Send message
jv: Kirim pesen

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Containing any of the words
jv: Isiné sembarang tembung

en: Containing the phrase
jv: Isiné wāndā

en: Containing none of the words
jv: Ora ānā isiné tetembungan

en: Only of the type(s)
jv: Namung jinising

en: About
jv: Ngenani

en: User account
jv: Akun panganggo

en: Dates
jv: Tanggal

en: Main menu
jv: Menu utama

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
jv: Ngapurané, kakéhan kesalahan upaya mlebu log saka alamat IP Sampéyan. Alamat IP iki sawetara diblokir. Coba manèh mengko utawa <a href="@url">njaluk password anyar</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
jv[0]: Ngapurané, ana luwih saka siji gagal nyoba login nganggo akun iki. Sementara wektu ditolak. Mengko dicoba manèh utawa <a href="@url">njaluk tembung sandhi anyar</a>.
jv[1]: Ngapurané, ana luwih saka @count gagal nyoba login nganggo akun iki. Sementara wektu ditolak. Mengko dicoba manèh utawa <a href="@url">njaluk tembung sandhi anyar</a>.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Search is currently disabled.
jv: Panggolèkan saiki ora diuripna.
