Totem (7.x-1.0-alpha10) - en to lv translation catalogue (77 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: user
lv: lietotājs

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Private
lv: Privāts

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Resources
lv: Resursi

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Event
lv: Notikums

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Files
lv: Faili

en: All
lv: Visi

en: Post
lv: Ieraksts

en: Block
lv: Bloks

en: Inbox
lv: Iesūtne

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Media
lv: Multivide

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Events
lv: Notikumi

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Close
lv: Aizvērt

en: 1 item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Languages
lv: Valodas

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: RSS Feed
lv: RSS Plūsma

en: Login attempt failed for %user.
lv: Pieslēgšanās mēģinājums lietotājam %user neizdevās.

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Reset password
lv: Atjaunot paroli

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Edit comment
lv: Labot komentāru

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Only of the type(s)
lv: Tikai veids(i)

en: About
lv: Par

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Dates
lv: Datumi

en: Bio
lv: Biogrāfija

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
lv[0]: Atvainojiet, jūsu kontam ir bijuši vairāki neveiksmīgi pieslēgšanās mēģinājumi. Mēģiniet vēlreiz vēlāk vai <a href="@url">pieprasiet jaunu paroli</a>.
lv[1]: Atvainojiet, jūsu kontam ir bijuši vairāk kā @count neveiksmīgi pieslēgšanās mēģinājumi. Mēģiniet vēlreiz vēlāk vai <a href="@url">pieprasiet jaunu paroli</a>.
lv[2]: Atvainojiet, jūsu kontam ir bijuši vairāk kā @count neveiksmīgi pieslēgšanās mēģinājumi. Mēģiniet vēlreiz vēlāk vai <a href="@url">pieprasiet jaunu paroli</a>.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Search is currently disabled.
lv: Meklēšana patreiz atspējota
