Totem (7.x-1.0-alpha10) - en to uk translation catalogue (127 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: user
uk: користувач

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: Approve
uk: Схвалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Private
uk: Приватне

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Tags
uk: Теґи

en: Resources
uk: Ресурси

en: Overview
uk: Огляд

en: File
uk: Файл

en: register
uk: зареєструватися

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: - None -
uk: - Немає -

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Help
uk: Довідка

en: Event
uk: Подія

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: Upload
uk: Викласти

en: Continue
uk: Продовжити

en: Files
uk: Файли

en: All
uk: Все

en: Post
uk: Допис

en: Block
uk: Блок

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Media
uk: Медіа

en: Introduction
uk: Вступ

en: Step 1
uk: Перший крок

en: Step 2
uk: Другий крок

en: Members
uk: Учасники

en: Events
uk: Події

en: Select all
uk: Виділити все

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Log in
uk: Вхід

en: Close
uk: Закрити

en: 1 item | @count items
uk[0]: @count елемент
uk[1]: @count елемента
uk[2]: @count елементів

en: Community
uk: Спільнота

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Please enter some keywords.
uk: Будь-ласка, введіть ключові слова.

en: Languages
uk: Мови

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: RSS Feed
uk: RSS-потік

en: Sorry, unrecognized username or password.
uk: Вибачте, ім'я користувача або пароль нерозпізнані.

en: Login attempt failed for %user.
uk: Невдала спроба входу для користувача %user.

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: Collection
uk: Збірка

en: Reply
uk: Відповісти

en: video
uk: відео

en: Loading
uk: Завантаження

en: Edit comment
uk: Редагувати коментар

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Unblock
uk: Розблокувати

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Only of the type(s)
uk: Лише для типів

en: About
uk: Про модуль

en: Report
uk: Звіт

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Dates
uk: Дати

en: Discussion
uk: Коментування

en: Tagline
uk: Короткий опис

en: Page Top
uk: Верх сторінки

en: Page Bottom
uk: Низ сторінки

en: More details
uk: Докладніше

en: Terms of Use
uk: Користувацька угода

en: Bio
uk: Біо

en: Main menu
uk: Головне меню

en: @interval ago
uk: @interval тому

en: Resource
uk: Ресурс

en: Write new message
uk: Написати нове повідомлення

en: keyword
uk: ключове слово

en: Edit @type
uk: Редагувати @type

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: keywords
uk: ключові слова

en: User menu
uk: Меню користувача

en: photo
uk: світлина

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
uk: Вибачте, занадто багато невдалих спроб увійти з вашої IP-адреси. Ця IP-адреса тимчасово заблокована. Спробуйте ще раз або виконайте <a href="@url">Запит нового паролю</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
uk[0]: Перепрошуємо, відбулося понад одна невдала спроба увійти в цей обліковий запис. Він тимчасово блокований. Спробуйте пізніше або <a href="@url">запитайте новий пароль</a>.
uk[1]: Перепрошуємо, відбулося понад @count невдалі спроби увійти в цей обліковий запис. Він тимчасово блокований. Спробуйте пізніше або <a href="@url">запитайте новий пароль</a>.
uk[2]: Перепрошуємо, відбулося понад @count невдалих спроб увійти в цей обліковий запис. Він тимчасово блокований. Спробуйте пізніше або <a href="@url">запитайте новий пароль</a>.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Invite Friends
uk: Запросити друзів

en: Add
uk: Додати

en: Privacy Policy
uk: Політика приватності

en: Add Media
uk: Додати медіафайл

en: Search is currently disabled.
uk: Пошук наразі вимкнено.

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Header First
uk: Перший верхній колонтитул

en: Header Second
uk: Другий верхній колонтитул

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Sign in
uk: Увійти

en: Send invitations
uk: Відправка запрошень

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Registration link
uk: Посилання на реєстрацію

en: Header Menu
uk: Меню верхнього колонтитулу

en: Discussions
uk: Дискусії

en: document
uk: документ

en: Remove member
uk: Видалити учасника

en: New message
uk: Нове повідомлення

en: media item
uk: медіа-об'єкт

en: Media View
uk: Медіа: Перегляд

en: media items
uk: медіа-об'єкти

en: audio file
uk: аудіофайл

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address.
uk: Дійсна адреса електронної пошти. Всі листи з системи будуть надсилатися на цю адресу.

en: update profile
uk: оновити профіль
