Totem (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (259 entries)

en: Home
af: Tuis

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: enable
af: aktiveer

en: context
af: konteks

en: delete
af: verwyder

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: In moderation queue
af: In goedkeuringstou

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Real name
af: Regte naam

en: Email address
af: E-posadres

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Closed
af: Gesluit

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Public
af: Publiek

en: Read more
af: Lees meer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: Action
af: Aksie

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: new
af: nuut

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Home page
af: Tuisblad

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Go
af: Gaan

en: view
af: bekyk

en: all
af: alle

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: File path
af: Lêerpad

en: Login
af: Gebruiker

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Required
af: Verplig

en: Parent
af: Voorganger

en: Parents
af: Voorgangers

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Book
af: Boek

en: Export
af: Voer uit

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: username
af: gebruikersnaam

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: results
af: resultate

en: search
af: soek

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Preview comment
af: Kommentaar voorskou

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: Unknown
af: Onbekend

en: Upload
af: Oplaai

en: Picture
af: Prentjie

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Menu item
af: Menu-item

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: User picture
af: Gebruikersbeeld

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Never
af: Nooit

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Your name
af: Jou naam

en: To
af: Aan

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Signature
af: Handtekening

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Locale
af: Lokaal

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Poll duration
af: Stembusduur

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Term name
af: Termnaam

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Warning
af: Waarskuwing

en: %time ago
af: %time gelede

en: Load
af: Laai

en: System
af: Stelsel

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Send
af: Stuur

en: security
af: sekuriteit

en: browse
af: blaai

en: Method
af: Metode

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: !time ago
af: !time gelede

en: Other
af: Ander

en: Appearance
af: Voorkoms

en: access content
af: toegang tot inhoud

en: Role
af: Rol

en: Allow
af: Toelaat

en: User login
af: Aanmelding

en: Users
af: Gebruikers

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: access denied
af: toegang geweier

en: Anonymous
af: Anoniem

en: <All>
af: <Alles>

en: Wildcard
af: Plekhouer

en: Optional
af: Opsioneel

en: Order
af: Bestelling

en: Votes
af: Stemme

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Operation
af: Operasie

en: comments
af: kommentaar

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: English
af: Engels

en: Edit term
af: Wysig term

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: update
af: opdateer

en: Titles only
af: Slegs titels

en: Full text
af: Volledige teks

en: Source
af: Bron

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Languages
af: Tale

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Configure block
af: Verstel blok

en: Posts
af: Posstukke

en: None.
af: Geen.

en: Revert
af: Rol terug

en: Greater than
af: Groter as

en: Less than
af: Kleineras

en: Log out
af: Teken uit

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: open
af: oop

en: Parent terms
af: Voorgangerterme

en: revert
af: rol terug

en: Permissions
af: Regte

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: Attach
af: Aanheg

en: Delete action
af: Skrap aksie

en: Themes
af: Temas

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: disable
af: deaktiveer

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Apply
af: Pas toe

en: Permission
af: Permissie

en: !title field is required.
af: !title veld is verpligtend.

en: Reply
af: Beantwoord

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers

en: A list of files attached to the node.
af: 'n Lys van lêers aan die node geheg.

en: Book navigation
af: Boeknavigasie

en: !a comments per page
af: !a kommentare per bladsy

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: The picture of a user.
af: Die beeld van 'n gebruiker.

en: User profile
af: Gebruikersprofiel

en: The profile of a user.
af: Die profiel van 'n gebruiker.

en: Vocabulary terms
af: Woordeskat terme

en: Add a node from your site as content.
af: Voeg 'n node toe van u werf af as inhoud.

en: Argument wildcard
af: Argument plekhouer

en: and
af: en

en: Create @name
af: Skep @name

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Enable or disable the display of certain page elements.
af: Aktiveer of deaktiveer die vertoning van sekere bladsy-elemente

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Administration menu
af: Administratiewe kieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Contact form
af: Kontak-vorm

en: Search form
af: Soekvorm

en: Titles plus teaser
af: Titels plus lusmaker

en: Text format
af: Teksformaat

en: The name of the site.
af: Die naam van die werf.

en: The title of the referenced node.
af: Die titel van die verwysde node.

en: Library
af: Biblioteek

en: Add the breadcrumb trail as content.
af: Voeg die broodkrummelspoor as inhoud.

en: Add the help text of the current page as content.
af: Voeg die hulpteks van die huidige bladsy as inhoud.

en: A search form with advanced options.
af: 'n Soekform met gevorderde opsies.

en: The results of a search using keywords.
af: Die resultate van 'n soektog waar sleutelwoorde gebruik is.

en: Libraries
af: Biblioteke

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys

en: User signature
af: Gebruikershandtekening

en: The signature of a user.
af: Die handteken van 'n gebruiker.

en: Administration tools.
af: Administratiewe gereedskap.

en: Master
af: Meester

en: The node title form.
af: Die nodetitelvorm.
