Totem (7.x-1.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (17 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Approve
ga: Aontaigh le

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Events
ga: Imeachtaí

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Terms of Use
ga: Tearmaí agus coiníollacha
