Totem (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (51 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: user
th: ผู้ใช้

en: Status
th: สถานะ

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Delete
th: ลบ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Overview
th: ภาพรวม

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Advanced search
th: ค้นหาแบบละเอียด

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Media
th: สื่อ

en: Select all
th: เลือกทั้งหมด

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Close
th: ปิด

en: 1 item | @count items
th[0]: 1 รายการ
th[1]: @count รายการ

en: Your search yielded no results
th: ไม่พบสิ่งที่คุณต้องการค้นหา

en: Please enter some keywords.
th: กรุณาใส่คำที่ต้องการค้นหา

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: Login attempt failed for %user.
th: %user ล็อกอินไม่สำเร็จ

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Reset password
th: ตั้งรหัสผ่านใหม่

en: Reply
th: ตอบ

en: Edit comment
th: แก้ไขความคิดเห็น

en: Send message
th: ส่งข้อความ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Containing any of the words
th: มีคำใดคำหนึ่งต่อไปนี้

en: Containing the phrase
th: มีวลี

en: Containing none of the words
th: ไม่มีคำเหล่านี้

en: Only of the type(s)
th: เฉพาะชนิดเนื้อหา

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: Privacy Policy
th: นโยบายความเป็นส่วนตัว

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง
